חנות יקב

ישראל היא מעצמת יין כיום מייצרים בישראל מגוון גדול של יינות מהדרום ועד הצפון, כאשר רוב היקבים נמצאים בעיקר באזור של צפון המדינה. כיום ישנה גישה מאוד ברורה לכל הנוגע ליין והתחום הולך ומתפתח כל הזמן ללא הרף. המון יקבים אשר פועלים בארץ מציעים את סחורתם על ידי פתיחת חנות יקב שבה הם מציעים את היינות אותם הן מכינים ובכלל את המוצרים שלהם, כך נוצר מצב שעוד ועוד אנשים עושים ממש טיול באזור היקב שבדרך כלל יהיה ממוקם באזור ירוק ויפה ולאחר הטיול והארוחה הם מגיעים לקנח בחנות היקב האזורית. חנות יקב מציע ללקוחותיה טעימות של סוגי היין השונים אותם הם מייצרים ובדרך כלל תוכלו למצוא עוד סוגי מוצרים קשורים לתחום היין כמו לדוגמה שוקולד ברמה גבוהה או לעיתים היקב יציע שמן זית באיכות מעולה. בכל מקרה אין ספק שחנות יקב היא בילוי יוצא דופן ומהנה במיוחד.

חנות יין

בשונה מהיקב אשר מציע את ייצור היין שלו בחנות יין הסיפור מעט משתנה, בדרך כלל בחנות תוכלו למצוא מבחר סוגי יין גדולים יותר מאשר תמצאו ביקב עצמו. ישנם חנויות יין מתמחות ביבוא יינות מיוחדים מכל עבר העולם למשל יין מצ'ילה אשר נחשב לאיכותי מאוד ניתן למצוא בחנות של איי גורמה או יין איטלקי משובח. חנות יין היא אווירה טובה ובדרך כלל שנגיע לחנות נמצא אנשי מכירות נחמדים אשר מעוניינים לעזור לנו למצוא את היין שהכי מתאים לנו, אין ספק שיין הוא ממש תורה שלמה ומומלץ לקנות יין ממומחה שיכול להסביר לנו לגביי אותו היין והאם הוא איכותי ופחות או יותר הטעם אותו אנו מחפשים. 

חנות משקאות 

כאשר אנו שומעים את המושג חנות משקאות ישר קופץ לכל אחד ואחת מאיתנו איזה בקבוק יין מעניין או משקה אלכוהולי אחר. כיום ישנם בישראל המון חנויות משקאות הפזורות לכל אורכה ורוחבה של המדינה. בכלל בשנים האחרונות ישנה תפיסה שונה לגביי חנות משקאות. תחום האלכוהול הופך כל הזמן לגדול יותר ומציע למבקשים עוד ועוד סוגים שונים של משקאות. כך שנכנס לחנות משקאות מומלץ להתייעץ עם אנשי המכירות שם וללמוד לגבי משקאות מעניינים שיכולים לשדרג באופן משמעותי את חווית השתייה שלכם